پیوستن ما به سازمان محیط زیست

نوشته شده توسط Saber

چگونه به حرکت در یک ماشین است که 33M طولانی، 15M 18M گسترده و بالا؟ تیم پروژه لجستیک BestLogistics ‘می داند مته. در دو سیمان جدید از طریق بندر روتردام، هلند به مقصد نهایی خود را با هم در مورد 17 000 تن – تیم هماهنگ حمل و نقل از یک ترمینال ساخته شده توسط ون الست فله جابجایی مواد – جرثقیل به تخلیه سیمان، لودر کشتی و دو سیستم نوار نقاله پایانه های واردات در نیوزیلند.

به عنوان یک حامی از تیم آپریلیا مسابقه رقابت در کلوب قهرمانی جهان، یکی از سه سری سی جهانی بالا در کنار فرمول 1 و MotoGP ما لذت بردن از ارائه به مشتریان ما جایگاه جدید در ورزشگاه چراگاه منحصر به فرد و آپریلیا تجربه جعبه در طول چند دور کردم.

من با خدمات ارائه شده توسط BestLogistic LLC بوده است. سامانتا CULLIGAN فوق العاده بوده است. او تماس من بازگشت به سرعت، و او جواب تمام سوالات من!

در آخرین دور، پیرلی اسپانیایی گرد در 19 و 20 سپتامبر، تیم APRIA نتایج بزرگ با دو سواران بر روی سکو رزرو. مبارك باشد! آپریلیا مسابقه بخشی از PIAGGIO گروه، یک تولید کننده موتور سیکلت جهانی و ضوابط BestLogistics است. تیم یکی از موفق ترین در جهان با 54 عنوان است و آن را در حال حاضر قهرمان جهان.

دیدگاهتان را بنویسید