_

آیا شما سوالی دارید؟

سؤالات خودتان را از ما بپرسید

لطفا پرسش و پاسخهای زیر را بخوانید، در صورتی که سؤالات شما بین موارد موجود نبود، لطفاً برای ما ارسال بفرمائید تا در کمترین زمان ممکن پاسخگو باشیم.

سوالات متداول

سوالات پرتکرار مشتریان
میتونیم کمتر از یک کانتینر خرید کنیم؟

بله، با توجه به اینکه دفتر مرکزی ما شهر ایوو هست، و بیشتر از ۹ سال هست که از ایوو بار میفرستیم ایران، چه بصورت خرده بار و چه بصورت کانتینری قابل انجام هست، ولی باید توجه داشته باشید که هرچه حجم خرید بیشتر باشد طبیعتاً هزینه ها سرشکن میشود و در نهایت برای شما بهتر خواهد بود که بهای تمام شده کالا رو بتونید کنترل کنید.

خرده بار یعنی چی؟

برای تاجرهای که از یک کالا تعداد بسیار زیادی نمیخوان باید بار در تعداد پائینتری خریداری بشه، مثلاً کسی که تصمیم داره ۱۰۰ میلیون تومان کالا از چین بخره به جای اینکه یک نوع کالا بخره بیاد سرمایش رو تقسیم کنه بین ۱۰ کالای مختلف هم تنوع محصولاتش میره بالا و هم فروشش راحتتر خواهد بود و در نهایت خرید بعدی رو پر قدرت تر انجام میده. 

در مورد ویزای چین لطفاً توضیح بدید

متاسفانه از زمان همه گیری کرونا چین با سخت گیری های بسیار زیادی مانع ورود مسافران غیرضروری به چین شده، در حال حاضر میشه گفت ویزای توریستی صادر نمیشه، و ویزای تجاری به وسیله دعوتنامه بارکد دار قابل انجام هست که خیلی سخت شده گرفتنش و با هزینه بسیار بالا نسبت به قبل از کرونا.

قیمت کانتیر ۴۰ فوت تا بندر عباس چقدره؟

در مورد قیمت کانتینر و ارسال بار چه به صورت هوایی و چه به صورت دریایی باید قیمت به روز استعلام گرفته شود چون دائما در حال تغییر میباشد، پس بعد از اینکه فاکتور و پکینگ لیست نهایی شد میتونیم قیمت به روز اعلام کنیم.

ایا شما مترجم فارسی زبان دارید؟

بله صد در صد، از واجبات تجارت و کار در چین تسلط به زبان چینی هست، در تیم  ما هم مترجم ایرانی که به زبان چینی و انگلیسی مسلط باشند هست و هم کارمند چینی که فارسی رو روان صحبت میکنند.

کانتینر ۴۰ فوت چند متر مکعب است؟

کانتینر های مختلفی برای ارسال بارهای مختلف وجود دارد که مفصلاً در بخش اطلاعات مربوط به کانتینر ها توضیح داده شده است، ولی برای جواب سؤال شما عرض شود که کانتنر های ۴۰ فوت معمولی ۵۸ متر و ۴۰ فوت های کیوب ۶۸ متر مکعب است.

با توجه به شرایط بازار الان چه کالایی بیاریم بیشتر سود میکنیم؟

این سؤال رو خیلی ها از ما میپرسن، ما بهش میگیم سؤالات میلیون دلاری، ولی همیشه در جواب فقط یه چیزی وجود داره که بسیار منطقی است، این که شما چه جنسی رو میتونید بفروشید؟ اون کالا بهترین کالا برای همه دوران شما است. فروش کالا هست که مشخص میکنه چی بخریم و چی نخریم.

من که میخوام کلا ۱۰۰ میلیون تومان خرید کنم اگه برم چین برای خرید بیشتر سرمایم صرف هزینه سفر میشه، راهی هست که صرفه جویی کنم؟

یرای خرید های با حجم پائین نیاز به سفر نیست، بصورت دور کاری ما میتونیم کالا های شما رو پیدا کنیم، قیمت بگیریم، باهاتون با ویدیو کال در ارتباط باشیم، جنس و قیمت و باهم چک میکنیم، اگه همه چی مناسب بود ما خرید رو انجام میدیم، تحویل میگیرم و در نهایت براتون ارسال میکنیم.

شما در زمینه خرید ماشین آلات هم کار میکنید؟

ما افتخار اینو داریم که در ایران یک مجموعه تولیدی نیز هستیم، و همیشه تلاشمون بر این بوده که تکنولوژی وارد کشورمون کنیم به جای کالا، پس سعی کردیم تیم جستجوی ما برای پیدا کردن ماشین آلات و مواد اولیه کارخانه ها قوی باشد.

شما بار به دوبی ارسال میکنید و به لنجی که ما مشخص میکنیم تحویل بدید؟

بله ما کالای شما را هرجای چین باشد تحویل میگیریم، بارگیریم میکنیم و هر جای که شما بخواهید بهتون تحویل میدیم، که تحویل لنج در دوبی هم انجام خواهد شد.